Laptop HP G4

Nese bleni këtë produkt ju mund të mblidhni deri në 46 pikë. Shporta juaj në total do të jete 46 pikë që mund të kthehet ne kupon të 9,20 €.


#LR241

New

HP 250 G4, T6P89EA Shifra 0961351

Garancioni: 12 muaj 


More details

469,99 €

- +

HP 250 G4, T6P89EA
CPU: Core i5-
 6200U 2.3GHz

Display: 15,6'', 1366x768

RAM: 4 GB RAM

SSD: 128 GB M.2

Graphics: Intel D Graphics 520

OS: FreeDOS

Garancioni: 12 muaj

No customer comments for the moment.

Write a review

Laptop HP G4

Laptop HP G4

HP 250 G4, T6P89EA Shifra 0961351

Garancioni: 12 muaj 


Write a review

Produkte në kategori të njejtë

 • 5,99 € 5,99 €

  E pasur me hekur, kalium, kalcium,

  E pasur me hekur, kalium, kalcium, fosfor, magnez, zink dhe bakër.Gjithashtu përmban proteina.Vetitë kuruese:• antioxidant me përmbajtje të lartë (më shumë se vera e kuqe, boronica, manaferrat Acai, shegë dhe manaferrat goji sbashku)• jep një ndjenjë te natyrshme te mirëqenies• Indeksi te ulët glycemic (6-10%) dhe vlera shumë të larta ORAC

  5,99 €
  Item Code: FV-145
 • 16,00 € 16,00 €

  Të pasura me vitaminë B1, B2, B3,

  Të pasura me vitaminë B1, B2, B3, acid folik, kalium, kalcium, fosfor, hekur, zink, bakër, mangan dhe selen.Burim i vitaminës K, B6 dhe kromit.Gjithashtu përmban klorofil, beta-carotene dhe zeaxanthin

  16,00 €
  Item Code: FV-146
 • 16,00 € 16,00 €

  Kjo përzierje Superushqimi High

  Kjo përzierje Superushqimi High Fiber është një lehtësi për trupin dhe mendjen, dhe nuk e ngarkon trupin me yndyrna të këqija, sheqerna, toksina, etj .; ajo është mbështetja ideale për një mënyrë jetese të shëndetshme, dhe aktive.E pasur me fibra,acid folik, kalium, kalcium, hekur dhe bakër.Burimi i vitaminës B1, B5, fosfor dhe magnezium.

  16,00 €
  Item Code: FV-147
 • 18,00 € 18,00 €

  • Rrit energjinë• Preferohet tek

  • Rrit energjinë• Preferohet tek sportistat qe merenn me fitnes• Ofron një ekuilibër në punën e hormoneve• Heq simptomat e menopauzës dhe PMS• Ka efekt pozitiv mbi energjinë seksuale• Ndihmon pagjumësine dhe stresin• Ndihmon ne pjellshmeri• Efekt pozitiv në shëndetin e eshtrave dhe të dhëmbëve.• Lehteson lodhjen psiqike dhe fizike.

  18,00 €
  Item Code: FV-148
 • 16,00 € 16,00 €

  Të pasura me vitaminë B1, B2, acid

  Të pasura me vitaminë B1, B2, acid folik, kalium, fosfor, magnez, hekur, zink, bakër, selen dhe krom.Burimi i vitaminës K, B3, kalcium dhe mangan.Gjithashtu përmban klorofil, beta-carotene dhe zeaxanthin.

  16,00 €
  Item Code: FV-149
 • 16,00 € 16,00 €

  E pasur me acid folik, selen, hekur,

  E pasur me acid folik, selen, hekur, të gjitha vitaminat B, kalium, kalcium, zink, bakër, mangan, krom, fosfor dhe klorofil.Gjithashtu përmban beta-carotene.Vetitë• detoxifikant i fuqishem• Alkalising• jep forcë dhe energji• Rrit sistemin imunitar• Një domosdoshmëri për të gjithë entuziastët e sporteve

  16,00 €
  Item Code: FV-150
 • 11,00 € 11,00 €

  E pasur me vitaminë A, vitamine B,

  E pasur me vitaminë A, vitamine B, vitamine C, kalium, magnez dhe hekur.Gjithashtu përmban fibra, proteina dhe enzime.Vetitë• Përmirëson qëndrueshmërine• Promovon avarin e hidrokarbureve, yndyrna dhe proteina, duke ju dhënë më shumë energji.

  11,00 €
  Item Code: FV-151
 • 7,00 € 7,00 €

  Përfitimet e Polenit!1 - Poleni

  Përfitimet e Polenit!1 - Poleni është i dobishem për njerëzit anemik.2 - Poleni përmirëson inflamacionet e vazhdueshme te zorrëve si antibiotik.3 - Poleni përshtatet me trupit tonë dhe ofron performancë të lartë në sport.4 - Largon lodhjen dhe heq stresin që rezulton nga humbja e dëshirës seksuale.5 - Eliminon kapsllëkun dhe pengesat në zorrë .6 - Eliminon nervozizmin e tepruar dhe te relakson.

  7,00 €
  Item Code: FV-152
 • 10,00 € 10,00 €

  Ata janë jashtëzakonisht të pasura

  Ata janë jashtëzakonisht të pasura me Vitaminen C dhe Beta Carotene, si dhe një mori antioksidantësh të tjere si: gjurmë minerale, dhe ushqyesve të tilla si vitaminat B1, B2, B6, selen, germanium, Vitamina E, dhe acid linoleik.Ata janë gjithashtu një burim i plotë i proteinave me 18 aminoacidet të ndryshme.

  10,00 €
  Item Code: FV-152
 • 15,00 € 15,00 €

  Të pasura me vitaminë C.Gjithashtu

  Të pasura me vitaminë C.Gjithashtu përmban proteina.Vetitë:• Mbron dhe rrit rezistencën dhe imunitetin.

  15,00 €
  Item Code: FV-153
 • 10,00 € 10,00 €

  Përmban vitamina B1, B2 dhe B9,

  Përmban vitamina B1, B2 dhe B9, fosfor, proteina dhe fibra.Vetitë:• E pasur me karbohidrate te ngadalshme - karburant për trupin• Shije natyrale te ëmbël,• Nuk ka sheqerna te panevojshme, • Indeksi te ulët glycemic• Rrit sistemin imunitar• Përdoret për ushqim të fëmijëve në Peru në vend të patateve.

  10,00 €
  Item Code: FV-154
 • 7,50 € 7,50 €

  7,50 €
  Item Code: hk096
 • 35,00 € 35,00 €

  Shtegu i dytë Bogë

  Shtegu i dytë Bogë

  35,00 €
  Item Code: IH048
 • 102,85 € 102,85 €

  Monitor DELL 20" LED

  Monitor DELL 20" LED

  102,85 €
  Item Code: DELL001
 • 0,00 € 0,00 €

  Versace Eros Pour Femme EDT 30ml

  Versace Eros Pour Femme EDT 30ml

  0,00 €
  Item Code: IH049
 • 0,00 € 0,00 €

  Notes forest A4

  Notes forest A4

  0,00 €
  Item Code: IH061
 • 0,00 € 0,00 €

  Notes Opera

  Notes Opera

  0,00 €
  Item Code: ih062
 • 0,00 € 0,00 €

  notes Tango Special

  notes Tango Special

  0,00 €
  Item Code: IH063
 • 0,00 € 0,00 €

  Notes Pellana

  Notes Pellana

  0,00 €
  Item Code: IH064
 • 0,00 € 0,00 €

  Notes Balladex

  Notes Balladex

  0,00 €
  Item Code: IH065
 • 0,00 € 0,00 €

  Just for test

  Just for test

  0,00 €
  Item Code: 123456#1
 • 0,00 € 0,00 €

  Laps kimik point

  Laps kimik point

  0,00 €
  Item Code: ih066
 • 0,00 € 0,00 €

  Laps Kimik Mont Blanc

  Laps Kimik Mont Blanc

  0,00 €
  Item Code: IH068
 • 0,00 € 0,00 €

  0,00 €
  Item Code: IH069
 • 0,00 € 0,00 €

  Ombrellë

  Ombrellë

  0,00 €
  Item Code: ih070
 • 0,00 € 0,00 €

  Çakmak Mini Clip

  Çakmak Mini Clip

  0,00 €
  Item Code: IH071
 • 0,00 € 0,00 €

  0,00 €
  Item Code: IH074
 • 0,00 € 0,00 €

  Pyet për çmim

  Pyet për çmim

  0,00 €
  Item Code: IH075
 • 15,00 € 15,00 €

  15,00 €
  Item Code: IH078
 • 25,00 € 25,00 €

  25,00 €
  Item Code: hk103
Next Previous
Scroll