Dolphin masazher

Nese bleni këtë produkt ju mund të mblidhni deri në 1 pikë. Shporta juaj në total do të jete 1 pikë që mund të kthehet ne kupon të 0,20 €.


#IH030

New

Masazher në form Delfini

More details

12,00 €

18,00 €

-6,00 €

- +

Siguron lehtësimin e

Muskujve

Lodhjes  

Dhimbjës

Ndrydhjes.

Ka formë unike terapia me infra të kuqe ndihmon reduktimin e stresit përmirson qarkullimin. Konsumon pak energji dhe ka peshë të lehtë , i lëvizshem dhe i lehtë për tu perdorur

No customer comments for the moment.

Write a review

Write a review

Produkte në kategori të njejtë

 • 5,99 € 5,99 €

  E pasur me hekur, kalium, kalcium,

  E pasur me hekur, kalium, kalcium, fosfor, magnez, zink dhe bakër.Gjithashtu përmban proteina.Vetitë kuruese:• antioxidant me përmbajtje të lartë (më shumë se vera e kuqe, boronica, manaferrat Acai, shegë dhe manaferrat goji sbashku)• jep një ndjenjë te natyrshme te mirëqenies• Indeksi te ulët glycemic (6-10%) dhe vlera shumë të larta ORAC

  5,99 €
  Item Code: FV-145
 • 16,00 € 16,00 €

  Të pasura me vitaminë B1, B2, B3,

  Të pasura me vitaminë B1, B2, B3, acid folik, kalium, kalcium, fosfor, hekur, zink, bakër, mangan dhe selen.Burim i vitaminës K, B6 dhe kromit.Gjithashtu përmban klorofil, beta-carotene dhe zeaxanthin

  16,00 €
  Item Code: FV-146
 • 16,00 € 16,00 €

  Kjo përzierje Superushqimi High

  Kjo përzierje Superushqimi High Fiber është një lehtësi për trupin dhe mendjen, dhe nuk e ngarkon trupin me yndyrna të këqija, sheqerna, toksina, etj .; ajo është mbështetja ideale për një mënyrë jetese të shëndetshme, dhe aktive.E pasur me fibra,acid folik, kalium, kalcium, hekur dhe bakër.Burimi i vitaminës B1, B5, fosfor dhe magnezium.

  16,00 €
  Item Code: FV-147
 • 18,00 € 18,00 €

  • Rrit energjinë• Preferohet tek

  • Rrit energjinë• Preferohet tek sportistat qe merenn me fitnes• Ofron një ekuilibër në punën e hormoneve• Heq simptomat e menopauzës dhe PMS• Ka efekt pozitiv mbi energjinë seksuale• Ndihmon pagjumësine dhe stresin• Ndihmon ne pjellshmeri• Efekt pozitiv në shëndetin e eshtrave dhe të dhëmbëve.• Lehteson lodhjen psiqike dhe fizike.

  18,00 €
  Item Code: FV-148
 • 16,00 € 16,00 €

  Të pasura me vitaminë B1, B2, acid

  Të pasura me vitaminë B1, B2, acid folik, kalium, fosfor, magnez, hekur, zink, bakër, selen dhe krom.Burimi i vitaminës K, B3, kalcium dhe mangan.Gjithashtu përmban klorofil, beta-carotene dhe zeaxanthin.

  16,00 €
  Item Code: FV-149
 • 16,00 € 16,00 €

  E pasur me acid folik, selen, hekur,

  E pasur me acid folik, selen, hekur, të gjitha vitaminat B, kalium, kalcium, zink, bakër, mangan, krom, fosfor dhe klorofil.Gjithashtu përmban beta-carotene.Vetitë• detoxifikant i fuqishem• Alkalising• jep forcë dhe energji• Rrit sistemin imunitar• Një domosdoshmëri për të gjithë entuziastët e sporteve

  16,00 €
  Item Code: FV-150
 • 11,00 € 11,00 €

  E pasur me vitaminë A, vitamine B,

  E pasur me vitaminë A, vitamine B, vitamine C, kalium, magnez dhe hekur.Gjithashtu përmban fibra, proteina dhe enzime.Vetitë• Përmirëson qëndrueshmërine• Promovon avarin e hidrokarbureve, yndyrna dhe proteina, duke ju dhënë më shumë energji.

  11,00 €
  Item Code: FV-151
 • 7,00 € 7,00 €

  Përfitimet e Polenit!1 - Poleni

  Përfitimet e Polenit!1 - Poleni është i dobishem për njerëzit anemik.2 - Poleni përmirëson inflamacionet e vazhdueshme te zorrëve si antibiotik.3 - Poleni përshtatet me trupit tonë dhe ofron performancë të lartë në sport.4 - Largon lodhjen dhe heq stresin që rezulton nga humbja e dëshirës seksuale.5 - Eliminon kapsllëkun dhe pengesat në zorrë .6 - Eliminon nervozizmin e tepruar dhe te relakson.

  7,00 €
  Item Code: FV-152
 • 10,00 € 10,00 €

  Ata janë jashtëzakonisht të pasura

  Ata janë jashtëzakonisht të pasura me Vitaminen C dhe Beta Carotene, si dhe një mori antioksidantësh të tjere si: gjurmë minerale, dhe ushqyesve të tilla si vitaminat B1, B2, B6, selen, germanium, Vitamina E, dhe acid linoleik.Ata janë gjithashtu një burim i plotë i proteinave me 18 aminoacidet të ndryshme.

  10,00 €
  Item Code: FV-152
 • 15,00 € 15,00 €

  Të pasura me vitaminë C.Gjithashtu

  Të pasura me vitaminë C.Gjithashtu përmban proteina.Vetitë:• Mbron dhe rrit rezistencën dhe imunitetin.

  15,00 €
  Item Code: FV-153
 • 10,00 € 10,00 €

  Përmban vitamina B1, B2 dhe B9,

  Përmban vitamina B1, B2 dhe B9, fosfor, proteina dhe fibra.Vetitë:• E pasur me karbohidrate te ngadalshme - karburant për trupin• Shije natyrale te ëmbël,• Nuk ka sheqerna te panevojshme, • Indeksi te ulët glycemic• Rrit sistemin imunitar• Përdoret për ushqim të fëmijëve në Peru në vend të patateve.

  10,00 €
  Item Code: FV-154
 • 7,50 € 7,50 €

  7,50 €
  Item Code: hk096
 • 35,00 € 35,00 €

  Shtegu i dytë Bogë

  Shtegu i dytë Bogë

  35,00 €
  Item Code: IH048
 • 102,85 € 102,85 €

  Monitor DELL 20" LED

  Monitor DELL 20" LED

  102,85 €
  Item Code: DELL001
 • 0,00 € 0,00 €

  Versace Eros Pour Femme EDT 30ml

  Versace Eros Pour Femme EDT 30ml

  0,00 €
  Item Code: IH049
 • 0,00 € 0,00 €

  Notes forest A4

  Notes forest A4

  0,00 €
  Item Code: IH061
 • 0,00 € 0,00 €

  Notes Opera

  Notes Opera

  0,00 €
  Item Code: ih062
 • 0,00 € 0,00 €

  notes Tango Special

  notes Tango Special

  0,00 €
  Item Code: IH063
 • 0,00 € 0,00 €

  Notes Pellana

  Notes Pellana

  0,00 €
  Item Code: IH064
 • 0,00 € 0,00 €

  Notes Balladex

  Notes Balladex

  0,00 €
  Item Code: IH065
 • 0,00 € 0,00 €

  Just for test

  Just for test

  0,00 €
  Item Code: 123456#1
 • 0,00 € 0,00 €

  Laps kimik point

  Laps kimik point

  0,00 €
  Item Code: ih066
 • 0,00 € 0,00 €

  Laps Kimik Mont Blanc

  Laps Kimik Mont Blanc

  0,00 €
  Item Code: IH068
 • 0,00 € 0,00 €

  0,00 €
  Item Code: IH069
 • 0,00 € 0,00 €

  Ombrellë

  Ombrellë

  0,00 €
  Item Code: ih070
 • 0,00 € 0,00 €

  Çakmak Mini Clip

  Çakmak Mini Clip

  0,00 €
  Item Code: IH071
 • 0,00 € 0,00 €

  0,00 €
  Item Code: IH074
 • 0,00 € 0,00 €

  Pyet për çmim

  Pyet për çmim

  0,00 €
  Item Code: IH075
 • 15,00 € 15,00 €

  15,00 €
  Item Code: IH078
 • 25,00 € 25,00 €

  25,00 €
  Item Code: hk103
Next Previous
Scroll