Marc Jacobs Syza

Nese bleni këtë produkt ju mund të mblidhni deri në 14 pikë. Shporta juaj në total do të jete 14 pikë që mund të kthehet ne kupon të 2,80 €.


#eb017

New

Brendi: Marc Jacobs
Materiali: Plastike
Ngjyra: E zeze
100% UVB protection

Te bashkangjitura jane te gjithe aksesoret perkates per pastrim dhe mirembajtje

144,99 €

- +

No customer comments for the moment.

Write a review

Marc Jacobs Syza

Marc Jacobs Syza

Brendi: Marc Jacobs
Materiali: Plastike
Ngjyra: E zeze
100% UVB protection

Te bashkangjitura jane te gjithe aksesoret perkates per pastrim dhe mirembajtje

Write a review

Produkte në kategori të njejtë

 • 52,99 € 52,99 €

  PRN INK Canon PIXMA IP2850

  PRN INK Canon PIXMA IP2850 Garancioni: 12 muaj

  52,99 €
  Item Code: LR259
 • 22,00 € 22,00 €

  E pasur me vitaminë E, B1, B2, fibra

  E pasur me vitaminë E, B1, B2, fibra dhe antioksidantë.Përmban edhe kalium, kalcium, magnez, proteina dhe omega acide yndyrore.Perfitimet :• antioxidant i mirë (me vlerë të lartë ORAC)• Rrit imunitetin

  22,00 €
  Item Code: FV-144
 • 5,99 € 5,99 €

  E pasur me hekur, kalium, kalcium,

  E pasur me hekur, kalium, kalcium, fosfor, magnez, zink dhe bakër.Gjithashtu përmban proteina.Vetitë kuruese:• antioxidant me përmbajtje të lartë (më shumë se vera e kuqe, boronica, manaferrat Acai, shegë dhe manaferrat goji sbashku)• jep një ndjenjë te natyrshme te mirëqenies• Indeksi te ulët glycemic (6-10%) dhe vlera shumë të larta ORAC

  5,99 €
  Item Code: FV-145
 • 16,00 € 16,00 €

  Të pasura me vitaminë B1, B2, B3,

  Të pasura me vitaminë B1, B2, B3, acid folik, kalium, kalcium, fosfor, hekur, zink, bakër, mangan dhe selen.Burim i vitaminës K, B6 dhe kromit.Gjithashtu përmban klorofil, beta-carotene dhe zeaxanthin

  16,00 €
  Item Code: FV-146
 • 16,00 € 16,00 €

  Kjo përzierje Superushqimi High

  Kjo përzierje Superushqimi High Fiber është një lehtësi për trupin dhe mendjen, dhe nuk e ngarkon trupin me yndyrna të këqija, sheqerna, toksina, etj .; ajo është mbështetja ideale për një mënyrë jetese të shëndetshme, dhe aktive.E pasur me fibra,acid folik, kalium, kalcium, hekur dhe bakër.Burimi i vitaminës B1, B5, fosfor dhe magnezium.

  16,00 €
  Item Code: FV-147
 • 18,00 € 18,00 €

  • Rrit energjinë• Preferohet tek

  • Rrit energjinë• Preferohet tek sportistat qe merenn me fitnes• Ofron një ekuilibër në punën e hormoneve• Heq simptomat e menopauzës dhe PMS• Ka efekt pozitiv mbi energjinë seksuale• Ndihmon pagjumësine dhe stresin• Ndihmon ne pjellshmeri• Efekt pozitiv në shëndetin e eshtrave dhe të dhëmbëve.• Lehteson lodhjen psiqike dhe fizike.

  18,00 €
  Item Code: FV-148
 • 16,00 € 16,00 €

  Të pasura me vitaminë B1, B2, acid

  Të pasura me vitaminë B1, B2, acid folik, kalium, fosfor, magnez, hekur, zink, bakër, selen dhe krom.Burimi i vitaminës K, B3, kalcium dhe mangan.Gjithashtu përmban klorofil, beta-carotene dhe zeaxanthin.

  16,00 €
  Item Code: FV-149
 • 16,00 € 16,00 €

  E pasur me acid folik, selen, hekur,

  E pasur me acid folik, selen, hekur, të gjitha vitaminat B, kalium, kalcium, zink, bakër, mangan, krom, fosfor dhe klorofil.Gjithashtu përmban beta-carotene.Vetitë• detoxifikant i fuqishem• Alkalising• jep forcë dhe energji• Rrit sistemin imunitar• Një domosdoshmëri për të gjithë entuziastët e sporteve

  16,00 €
  Item Code: FV-150
 • 11,00 € 11,00 €

  E pasur me vitaminë A, vitamine B,

  E pasur me vitaminë A, vitamine B, vitamine C, kalium, magnez dhe hekur.Gjithashtu përmban fibra, proteina dhe enzime.Vetitë• Përmirëson qëndrueshmërine• Promovon avarin e hidrokarbureve, yndyrna dhe proteina, duke ju dhënë më shumë energji.

  11,00 €
  Item Code: FV-151
 • 7,00 € 7,00 €

  Përfitimet e Polenit!1 - Poleni

  Përfitimet e Polenit!1 - Poleni është i dobishem për njerëzit anemik.2 - Poleni përmirëson inflamacionet e vazhdueshme te zorrëve si antibiotik.3 - Poleni përshtatet me trupit tonë dhe ofron performancë të lartë në sport.4 - Largon lodhjen dhe heq stresin që rezulton nga humbja e dëshirës seksuale.5 - Eliminon kapsllëkun dhe pengesat në zorrë .6 - Eliminon nervozizmin e tepruar dhe te relakson.

  7,00 €
  Item Code: FV-152
 • 10,00 € 10,00 €

  Ata janë jashtëzakonisht të pasura

  Ata janë jashtëzakonisht të pasura me Vitaminen C dhe Beta Carotene, si dhe një mori antioksidantësh të tjere si: gjurmë minerale, dhe ushqyesve të tilla si vitaminat B1, B2, B6, selen, germanium, Vitamina E, dhe acid linoleik.Ata janë gjithashtu një burim i plotë i proteinave me 18 aminoacidet të ndryshme.

  10,00 €
  Item Code: FV-152
 • 15,00 € 15,00 €

  Të pasura me vitaminë C.Gjithashtu

  Të pasura me vitaminë C.Gjithashtu përmban proteina.Vetitë:• Mbron dhe rrit rezistencën dhe imunitetin.

  15,00 €
  Item Code: FV-153
 • 10,00 € 10,00 €

  Përmban vitamina B1, B2 dhe B9,

  Përmban vitamina B1, B2 dhe B9, fosfor, proteina dhe fibra.Vetitë:• E pasur me karbohidrate te ngadalshme - karburant për trupin• Shije natyrale te ëmbël,• Nuk ka sheqerna te panevojshme, • Indeksi te ulët glycemic• Rrit sistemin imunitar• Përdoret për ushqim të fëmijëve në Peru në vend të patateve.

  10,00 €
  Item Code: FV-154
 • 7,50 € 7,50 €

  7,50 €
  Item Code: hk096
 • 35,00 € 35,00 €

  Shtegu i dytë Bogë

  Shtegu i dytë Bogë

  35,00 €
  Item Code: IH048
 • 102,85 € 102,85 €

  Monitor DELL 20" LED

  Monitor DELL 20" LED

  102,85 €
  Item Code: DELL001
 • 0,00 € 0,00 €

  Versace Eros Pour Femme EDT 30ml

  Versace Eros Pour Femme EDT 30ml

  0,00 €
  Item Code: IH049
 • 0,00 € 0,00 €

  Notes forest A4

  Notes forest A4

  0,00 €
  Item Code: IH061
 • 0,00 € 0,00 €

  Notes Opera

  Notes Opera

  0,00 €
  Item Code: ih062
 • 0,00 € 0,00 €

  notes Tango Special

  notes Tango Special

  0,00 €
  Item Code: IH063
 • 0,00 € 0,00 €

  Notes Pellana

  Notes Pellana

  0,00 €
  Item Code: IH064
 • 0,00 € 0,00 €

  Notes Balladex

  Notes Balladex

  0,00 €
  Item Code: IH065
 • 0,00 € 0,00 €

  Just for test

  Just for test

  0,00 €
  Item Code: 123456#1
 • 0,00 € 0,00 €

  Laps kimik point

  Laps kimik point

  0,00 €
  Item Code: ih066
 • 0,00 € 0,00 €

  Laps Kimik Mont Blanc

  Laps Kimik Mont Blanc

  0,00 €
  Item Code: IH068
 • 0,00 € 0,00 €

  0,00 €
  Item Code: IH069
 • 0,00 € 0,00 €

  Ombrellë

  Ombrellë

  0,00 €
  Item Code: ih070
 • 0,00 € 0,00 €

  Çakmak Mini Clip

  Çakmak Mini Clip

  0,00 €
  Item Code: IH071
 • 0,00 € 0,00 €

  0,00 €
  Item Code: IH074
 • 0,00 € 0,00 €

  Pyet për çmim

  Pyet për çmim

  0,00 €
  Item Code: IH075
Next Previous
Scroll