Produkte të reja

Kundër rrudhave dhe mplakjes, pajisje me valë ultratinguj

Nese bleni këtë produkt ju mund të mblidhni deri në 2 pikë. Shporta juaj në total do të jete 2 pikë që mund të kthehet ne kupon të 0,40 €.


#INN-028

New

29,95 €

- +

Pajisje me valë ultratinguj kundër rrudhave dhe mplakjes

Pajisja anti-rrudhave me valet ultratinguj deperton thellë shtresat e lëkures duke stimuluar aktivitetin e qelizave, përshpejton qarkullimin e gjakut dhe rrjedhen limfatike.

Përmirëson rrudhat dhe ngadalson mënyrë theksuar mplakje e lëkurës suaj

No customer comments for the moment.

Write a review

Kundër rrudhave dhe mplakjes, pajisje me valë ultratinguj

Kundër rrudhave dhe mplakjes, pajisje me valë ultratinguj

Write a review

Produkte në kategori të njejtë

Next Previous
Scroll