Sport 

 • 15,00 € 15,00 €

  15,00 €
  Item Code: bg9011
 • 23,00 € 19,50 €

  TRANSPORTI GRATIS!

  TRANSPORTI GRATIS!

  19,50 € 23,00 €
  Reduced price!
  Item Code: IH022
 • 25,00 € 25,00 €

  Nese ende nuk e dini se çfare

  Nese ende nuk e dini se çfare dhurate ti beni me te dashurve tuaj atehere kjo eshte zgjedhja ideale.Ky kupon mund te shfrytezohet ne te gjitha kategorit e smardonline dhe vlera e tij eshte 25Euro.

  25,00 €
  Item Code: LR166
 • 28,00 € 28,00 €

  Body Shaper makinë

  Body Shaper makinë stervitje-Transporti Gratis!

  28,00 €
  Item Code: IH023
 • 13,00 € 13,00 €

  Dyshek YOGA MAT68" x 24"TRANSPORTI

  Dyshek YOGA MAT68" x 24"TRANSPORTI GRATIS!!

  13,00 €
  Item Code: IH024
 • 18,00 € 18,00 €

  Shkop Spiral 50KGTRANSPORTI GRATIS!!

  Shkop Spiral 50KGTRANSPORTI GRATIS!!

  18,00 €
  Item Code: IH025
 • 49,95 € 49,95 €

  Nje pulso meter  shume i

  Nje pulso meter  shume i pershtatshem per aktivitete me biqiklete ne natyre dhe ne palester. Cardio bike jo vetem qe eshte nje ore digjitale, ka nje kalendar, ka alerm, eshte nje kronomete, por ne mes te tjerash eshte edhe nje pulsometer dhe odometer shume cilesore dhe jashte zakonisht i pershtatshem per aktivitete me biqiklet si ne ne natyre dhe ne ambijente te mbyllura (Fitnes, palester).  

  49,95 €
  Item Code: DT108
 • 15,00 € 20%OFF 12,00 €

  AB WHEEL----------------- -E lehtë

  AB WHEEL----------------- -E lehtë për t'u përdorur-Me peshë të lehtë------------------ TRANSPORTI GRATIS!!

  12,00 € 15,00 € 20%OFF
  Reduced price!
  Item Code: IH027
 • 16,90 € 16,90 €

  -Përdoret për ti forcuar muskujt ,

  -Përdoret për ti forcuar muskujt , këmbët, duart, krahët dhe supet-Ndihmon në zhvillimin e përgjithshëm të muskujve trupit, ekuilibrin dhe kordinimin. TRANSPORTI GRATIS!!

  16,90 €
  Item Code: IH028
 • 39,00 € 39,00 €

  Shtegu i parë Milishevë-Deqan

  Shtegu i parë Milishevë-Deqan

  39,00 €
  Item Code: IH047
 • 35,00 € 35,00 €

  Shtegu i dytë Bogë

  Shtegu i dytë Bogë

  35,00 €
  Item Code: IH048
Showing 1 - 11 of 11 items
Scroll