Aksesorë për flokë 

 • 5,20 € 5,20 €

  KONDICIONER REVITALIZUES PËR TË

  KONDICIONER REVITALIZUES PËR TË GJITHA LLOJET E FLOKËVE  150mlKondicioner i pasururuar me cilësi, formuluar posaçërisht për të zbutur, për të mbrojtur, poashtu pengon ngjitjen e flokëve. Për të gjitha llojet e flokëve, veçanërisht për flokë të thata, të brishta.Përmban: Vaj Jojobe, Aloe Vera, Vitamina Ε dhe Ceramide.

  5,20 €
  Item Code: eb891k
 • 16,50 € 16,50 €

  16,50 €
  Item Code: eb887k
 • 5,20 € 5,20 €

  5,20 €
  Item Code: 7056
 • 5,20 € 5,20 €

  SHAMPON RISTRUKTURIMI200mlFormuluar

  SHAMPON RISTRUKTURIMI200mlFormuluar posaçërisht për të rivendosur vitalitetin,vëllimin dhe shëndritjen e flokëve, trajton flokë tëthata dhe të ngjyrosura.Përmban: Ekstrakt Tilie dhe vaj Orizi. 

  5,20 €
  Item Code: shmp1
 • 25,00 € 25,00 €

  Nese ende nuk e dini se çfare

  Nese ende nuk e dini se çfare dhurate ti beni me te dashurve tuaj atehere kjo eshte zgjedhja ideale.Ky kupon mund te shfrytezohet ne te gjitha kategorit e smardonline dhe vlera e tij eshte 25Euro.

  25,00 €
  Item Code: LR166
Showing 1 - 5 of 5 items
Scroll