List of products by manufacturer Foltene

 • 5,20 € 5,20 €

  KONDICIONER REVITALIZUES PËR TË

  KONDICIONER REVITALIZUES PËR TË GJITHA LLOJET E FLOKËVE  150mlKondicioner i pasururuar me cilësi, formuluar posaçërisht për të zbutur, për të mbrojtur, poashtu pengon ngjitjen e flokëve. Për të gjitha llojet e flokëve, veçanërisht për flokë të thata, të brishta.Përmban: Vaj Jojobe, Aloe Vera, Vitamina Ε dhe Ceramide.

  5,20 €
  Item Code: eb891k
 • 11,20 € 11,20 €

  Linja kundër rënies së flokëve për

  Linja kundër rënies së flokëve për Femra është  e kompletuar edhe me Shkumën kundër rënies së flokëve, për flokëtë dobëta, për përdorim të përditshëm 70ml dhe Shampon për Femra, 200

  11,20 €
  Item Code: eb890k
 • 11,20 € 11,20 €

  Linja kundër rënies së flokëve për

  Linja kundër rënies së flokëve për Meshkuj është e kompletuar edhe me shkumën kundër rënies së flokëve, për flokë të dobëta, për përdorim të përditshëm 70ml dhe Shampon për Meshkuj, 200ml.

  11,20 €
  Item Code: eb889k
 • 9,90 € 9,90 €

  9,90 €
  Item Code: 7192
 • 16,50 € 16,50 €

  Trajtim për Flokë dhe lëkurën e

  Trajtim për Flokë dhe lëkurën e kokës për Femra 100ml (12amp.X 8.3ml.)Veprimi: Një dozë atakuese e vetme e trajtimit bazohet në veprimin sinergjik të TRICOSACCARIDEVE®, që është përbërësi aktiv i patentuar i FOLTENE® dhe KOMPLEKSIT USHQYES BIOMINERAL. 

  16,50 €
  Item Code: eb888k
 • 16,50 € 16,50 €

  16,50 €
  Item Code: eb887k
 • 5,20 € 5,20 €

  5,20 €
  Item Code: 7056
 • 5,20 € 5,20 €

  SHAMBON KUNDËR ZBOKTHIT 200ML

  SHAMBON KUNDËR ZBOKTHIT 200ML   Projektuar posaçërisht për të trajtuar zbokthinme yndyrë dhe të thatë.Përmban: Piroctone Olamine, Acid salicilikdhe Ekstrakt trumze. 

  5,20 €
  Item Code: shmp4
 • 5,20 € 5,20 €

  SHAMPON PËR LËKURË

  SHAMPON PËR LËKURË SENSITIVE200mlFormuluar posaçërisht për të trajtuar flokë tëndjeshme të thata dhe për të mbrojtur lëkurëne kokës së ndjeshme (sensitive) .Përmban: Vitamina F dhe Allantoin

  5,20 €
  Item Code: shmp0
 • 5,20 € 5,20 €

  SHAMPON RISTRUKTURIMI200mlFormuluar

  SHAMPON RISTRUKTURIMI200mlFormuluar posaçërisht për të rivendosur vitalitetin,vëllimin dhe shëndritjen e flokëve, trajton flokë tëthata dhe të ngjyrosura.Përmban: Ekstrakt Tilie dhe vaj Orizi. 

  5,20 €
  Item Code: shmp1
Showing 1 - 10 of 10 items
Scroll